5,000,000 ج.م

شقه للبيع سيدى بشر بحر شارع الطفولة السعيدة

هل السعر عادل ؟

أعرف السعر الحقيقى للعقار قبل الشراء

شقه للبيع سيدى بشر بحر شارع الطفولة السعيدة

شقق.

سيدي بشر بحري

165 متر²

3 غرف

1 حمام

سوبر لوكس

اضف ملاحظه
هذه الملاحظة خاصة بك ولن تظهر على الإعلان أو للمُعلن، يمكنك الرجوع إليها من خلال "نشاطاتي"
شارك هذا العقار
إبلاغ

تفاصيل الإعلان

الدور

4

تطل على

الشارع الرئيسي

سنة البناء

2004

طريقة الدفع

نقداً

نوع المعلن

مسوق عقاري

سعر المتر

30,303 جنيه/متر²

رقم الإعلان

EG-6960128

بتدور على عقارات من المالك؟

استخدم فلتر من المالك مباشرة مع عقارماب برو

وصف الإعلان

شقه للبيع سيدى بشر بحر شارع الطفولة السعيدة خامس نمرة من البحر رؤية واضحة جدا للبحر ناصية مساحة كبيرة عائلية برج شيك جدا رابع دور مميز رخصة كاملة العدادات ومدخل فندقى شيك جدا 2 اسانسير حارس وأمن 24 ساعة 🎁💝💝💫💫💫💫💫 اختيار مميز لعميل مميز تصلح كسكن عائلى راقى وتصلح استثمار راقى ممتاز جدا جدا ♥️🥰🥰🏠💫💫💫💫💫💫🏠🏠👍 مساحة 165م 3 غرف كبار وريسيبشن 3 قطع كبار كلها على الشارع ماعدا غرفة ببلكونة جيب على منور واسع وبلكونة كبيرة ترى البحر ومنهم غرفة ماستر كبيرة جدا بحمام كبير ماستر ترقة توزيع مطبخ كبير جدا غرفة يشيل كل الأجهزة وحمام كبير للضيوف 👍💯💯💯💫💯👍 كاملة العدادات كهرباء ومياه وغاز 💢💢💢👍 تشطيب الترا الترا لوكس على المفتاح 🌹🥰👍 مدخل فندقي شيك جدا 2 اسانسير ايطالى مستورد مبانى 2004 اتحاد ملاك حارس للعقار أمن كاميرات مراقبة 💫💫💫💫💯👍 والأهم سندات الملكية فى المضمون رخصة حصة عقارية تسلسل كامل تسليم فورى 👍💫💢مطلوب 5 مليون ونص قابل للتفاوض

وقت الوصول للشقة

سجّل الدخول لعرض وقت الوصول من موقعك تسجيل الدخول

إعلانات ذات صلة

تقييم
listing-image

سيدي بشر بحري

شقه للبيع سيدى بشر بحر شارع الطفولة السعيدة

شاركنا تجربتك مع هذا العقار؟

تواصل مع المعلن

سجل للحصول على رقم المُعلن

تتم مشاركة بياناتك فقط مع المُعلن الذي طلبت الاتصال به

    لماذا لم تسجل بياناتك؟
    تواصل مع المعلن

    قد أرسلنا طلبك إلى المعلن، وسيتواصل معك في أقرب فرصة.